PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


 BUSINESS PARKI BAZY LOGISTYCZNE | 2016-04-02 @ realizacja

Pluta.pl ponad 24 lat tworzy ARCHITEKTURĘ W ALUMINIUM I SZKLE.

Z zadowoleniem wykonujemy prace dla uznanych Generalnych WykonawcĂłw obiektĂłw (m.in. EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO, EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o., BREMER Sp. Z o.o., METROLOG Sp. z o.o.) i InwestorĂłw (m.in. GOODMAN/AMAZON, PANATTONI EUROPE, AIG/LINCOLN POLSKA).


W ostatnim czasie wykonaliśmy zakres konstrukcji aluminiowo-szklanych zewnętrznych i wewnętrznych dla II etapu realizacji obiektu logistyczno-biurowego DIAMOND BUSINESS PARK WARSZAWA na zlecenie Generalnego Wykonawcy obiektu EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o. dla jednego z czołowych deweloperów działających w sektorze logistyczno-przemysłowym, AIG/Lincoln. Obiekt z certyfikatem Final BREEAM Certificate z oceną very good w kategori BREEAM International/Europe Commercial: Industrial. Na terenie Diamond Business Parku, który mieści się przy ul. Posag 7 Panien 1 w dzielnicy Ursus w Warszawie, ma swoją nową siedzibę firma Würth Polska.

Więcej zdjęć z realizacji:

www.dbp-ursus.pl/aktualnosci.php?news_id=73

www.pluta.pl/?ppg=w:show&j=278

www.eastwave.pl/project/diamond-business-park-ursus/

Realizacja obiektu wg projektu pracowni APA WOJCIECHOWSKI:

http://www.apa.com.pl/18_budujemy/111_diamond_business_park_ursus_8211_inwestor_aig_lincoln_sp_z_o_o.html

http://www.apa.com.pl/5_projects/40_industry/149_diamond_business_park_ursus.html


Mamy też przyjemność przypomnieć, że nasza firma zrealizowała zakres stolarki aluminiowo-szklanej dla obiektu GOODMAN WROCLAW SOUTH LOGISTICS CENTRE dla AMAZON, jednego z 3 obiektów tego pokroju zlokalizowanych w Polsce. Obiekt ten wyróżniony przez Forum Ekspertów na Liście TOP 5 w konkursie PRIME PROPERTY PRIZE 2015 w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej w Polsce, wcześniej zwyciężył także w konkursie EUROBUILD AWARDS 2014.

Więcej zdjęć zrealizowanego obiektu:

www.pluta.pl/?ppg=w:show&j=257

www.bremerbau.pl/pl/referencje/referencje/centrum-dystrybucyjne-goodman-amazon-we-wroclawiu.html
Poniżej przypomnienie niektórych wcześniejszych realizacji Pluta.pl
- obiektĂłw o charakterze biurowo-logistycznym, business park, etc. :


Kolejna realizacja Pluta.pl w aluminium i szkle związana była z powstaniem POLAND BUSINESS PARK IV w Gliwicach. EastWave Building Company Sp. z o.o. wybudował obiekt przemysłowo-biurowy też dla AIG/Lincoln, na potrzeby firmy specjalizującej się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych w zakresie spawania, lutowania i natrysku termicznego. W obszernej części biurowej obiektu ma siedzibę firma Messer Eutectic Castolin. Na część przemysłową składają się hala produkcyjna, magazyny i warsztaty.

www.pluta.pl/?ppg=w:show&j=248

www.eastwave.pl/project/diamon-business-park/
W Gdańsku na zlecenie Generalnego Wykonawcy obiektu BREMER Sp. z o.o. dla GOODMAN firma Pluta.pl realizowała zakres aluminium i szkła dla inwestycji znajdującej się na terenie Pomorskiego Centrum Logistycznego przy ul. Kontenerowej w pobliżu u Portu Północnego. Obiekt magazynowy zrealizowany przez Goodman dla grupy Eurocash, dystrybutora FMCG, położony jest w sąsiedztwie terminala kontenerowego DCT Gdańsk.

www.pluta.pl/?ppg=w:show&j=276

www.bremerbau.pl/pl/referencje/referencje/pomorskie-centrum-logistyczne.html

pl.goodman.com/nieruchomosci/dostepne-nieruchomosci-w-polsce/pomeranian-logistics-centre
Wcześniej nasza firma zrealizowała zakres aluminium i szkła dla nowo budowanej fabryki opakowań włoskiego koncernu SERIOPLAST, zlokalizowanej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kutnie. Realizację zakładu wytwarzającego opakowania z tworzyw sztucznych dla sektora farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego, obejmującego halę produkcyjną, część socjalno-biurową oraz magazyn, prowadził Generalny Wykonawca EastWave Building Company, a firmie Pluta.pl powierzono wykonanie zakresu konstrukcji aluminiowo-szklanych.

www.pluta.pl/?ppg=w:show&j=202

www.eastwave.pl/project/serioplast/Warto przypomnieć też realizację Pluta.pl w Wysogotowie koło Poznania, gdzie firma EastWave Building Company konsorcjum z Eiffage Budownictwo Mitex S.A. wybudowały zakład produkcyjny zajmujący się wytwarzaniem kapsułek żelatynowych dla przemysłu farmaceutycznego - CURTIS Healthcare Sp. z o.o. Realizacja obiektu obejmowała budowę dwukondygnacyjnego budynku produkcyjnego z częścią techniczną, magazynu wysokiego składowania oraz dwukondygnacyjnego budynku biurowego. Dla tej realizacji Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA wykonało cały zakres konstrukcji aluminiowo-szklanych fasadowych, stolarki okiennej i drzwiowej, żaluzji, etc.

Więcej zdjęć realizacji:

www.pluta.pl/?ppg=w:show&j=196

www.eastwave.pl/project/curtis-healthcare/
W poniższej zakładce ZDJĘCIA/PHOTOS przypomnienie galerii zdjęć obiektu logistyczno-biurowego DIAMOND BUSINESS PARK WARSZAWA / URSUS.

A już wkrótce w Aktualnościach bieżąca relacja z naszych kolejnych realizacji - obiektów logistycznych i business parków.zdjęcia / photos

MATEX, KrakĂłw | 2016-02-12 @ realizacja

Widać już efekty realizacji nowego biurowca firmy MATEX Transport s.c.Obiekt zlokalizowany w Krakowie u zbiegu ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń.

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane Leszek Pluta Pluta.pl wykonało dla tego obiektu zakres konstrukcji aluminiowo-szklanych w technologii Yawal System.

Wiecej zdjeć tego obiektu:zdjęcia / photos

Jubileusz | 2016-01-24 @ realizacja

24 stycznia 1992 roku Pan Leszek Pluta zainicjował działalność firmy Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlanego LESZEK PLUTA z siedzibą w Kielcach. Właśnie minęły 24 lata aktywności naszej firmy na rynku - wspaniały czas wielu wyzwań i udanych realizacji, a przede wszystkim naszej fascynacji ARCHITEKTURĄ W ALUMINIUM I SZKLE.

Przy tej okazji Ĺźyczymy sobie i wszystkim naszym Partnerom wielu kolejnych wspĂłlnie zrealizowanych projektĂłw, powodĂłw do zadowolenia i sukcesĂłw!


zdjęcia / photos

Pluta.pl _ Diamond Business Park/WĂźrth Polska | 2016-01-10 @ news

2 października 2015 r. spółka Würth Polska świętowała 25-lecie istnienia firmy w naszym kraju. Gala jubileuszowa odbyła się w nowej siedzibie firmy, która mieści się przy ul. Posag 7 Panien 1 w dzielnicy Ursus w Warszawie, na terenie nowo wybudowanego Diamond Business Parku.

Gratulujemy WĂźrth Polska z okazji jubileuszu i Ĺźyczymy kolejnych sukcesĂłw!

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w ramach realizacji obiektu DIAMOND BUSINESS PARK URSUS C,D,E dla AIG/LINCOLN, na zlecenie EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o., firma Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl miała przyjemność wykonać zakres stolarki aluminiowo-szklanej dla tego obiektu.

www.propertynews.pl/biura/w-rth-przeprowadza-sie-do-diamond-business-park-ursus,40243.html

www.wurth.pl/pl/wuerth_pl/kontakt_2/headquarters/inhaltsseite_dreispaltig_detailseite.php

Grupa Würth, założona w 1945r. w Niemczech, obecnie składa się z 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w 80 krajach na całym świecie, zatrudniając 67 tys. osób. Würth to również ponad 3 miliony lojalnych klientów oraz przeszło 10 mld euro wartości sprzedaży. Polski oddział firmy funkcjonuje pod szyldem Würth Polska.

zdjęcia / photos

DiplĂ´me d'honneur et d'encouragement | 2015-12-07 @ news

2015. Dla Pluta.pl był to rok pełen wysiłku i sukcesów w Polsce i w Algierii.Pan LESZEK PLUTA, podczas swojego pobytu biznesowego w Algierii, został też zaproszony do uczestnictwa w uroczystym spotkaniu zorganizowanym przez Ambasadę RP w Algierze, gdzie pośród grona przedstawicieli biznesowego środowiska algierskiego i polskiego otrzymał wyróżnienie imienne i dyplom uznania w związku z prowadzoną działalnością na rzecz współpracy polsko-algierskiej. Przyjemny akcent i swego rodzaju zachęta do dalszych działań.

zdjęcia / photos

Pluta.pl dla MATEX / KRAKÓW | 2015-10-28 @ realizacja

W Krakowie u zbiegu ulic Kobierzyńskiej i Lubostroń powstaje biurowiec firmy MATEX Transport s.c. W ramach przedsięwzięcia powstaje obiekt biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej ok. 2,5 tys. mkw. Generalnym Wykonawcą obiektu jest Nowbud. Firmie Pluta.pl powierzono wykonanie kompleksowej usługi dostarczenia i montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych do obiektu, m.in. zabudowy fasadowej, okien, drzwi.

zdjęcia / photos

Polski Klaster Aluminium _ KKK | 2015-10-27 @ news

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA jako jedna z głównych firm członkowskich Klastra ma przyjemność poinformować:
Polski Klaster Aluminium uzyskał status Krajowego Klastra Kluczowego!

Z inicjatywy Ministerstwa Gospodarki oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, we współpracy z ekspertami zewnętrznymi, w ramach konkursu, wyłonionych zostało 7 Krajowych Klastrów Kluczowych.
Status Krajowego Klastra Kluczowego otrzymały klastry o najwyższym potencjale innowacyjnym, istotnym znaczeniu dla gospodarki kraju i wysokiej konkurencyjności międzynarodowej.

PKA zrzesza w swojej strukturze przedsiębiorstwa funkcjonujące w branży aluminium (m.in. Yawal SA, Pluta.pl), pracownie architektoniczne, ośrodki naukowe i certyfikacyjne, instytucje otoczenia biznesu i inne jednostki kooperacyjnego powiązania.

Status KKK będzie uprawniał klastry do aplikowania o wsparcie publiczne w ramach instrumentu Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-20 dla wsparcia przedsięwzięć przynoszących największe korzyści dla gospodarki w Polsce. Tym samym dla członków klastra otwiera się nowa perspektywa rozwoju i internacjonalizacji.

Wszystkim Członkom Polskiego Klastra Aluminium - gratulujemy!

www.mg.gov.pl/node/25317

www.ris.slaskie.pl/pl/aktualnosc/0/1443604577

www.polskiealuminium.pl/news/item/44-uzyskalismy-status-krajowego-klastra-kluczowego.html

zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 3 4 5 6 78 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © xD Codeplex.pl

Warning: mysqli_connect(): (HY000/1045): Access denied for user 'pluta'@'localhost' (using password: YES) in /index.php on line 276

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, bool given in /index.php on line 276