PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


Szanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie. Od 30 lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane, wykonane z najwyższej jakości nowoczesnych architektonicznych systemów profili aluminiowych, znajdujące zastosowanie w budownictwie - sprawdzone systemy profili aluminiowych i wypracowane technologie pozwalają nam na swobodną realizację konstrukcji aluminiowo-szklanych znajdujących zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej, komercyjnych czy przemysłowych, jak i w modernizowanych obiektach zabytkowych, a także w osiedlach i domach prywatnych inwestorów. Tworzymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania, a nasze produkty to:
  • fasady i przeszklone elewacje budynków,
  • okna i drzwi,
  • świetliki dachowe oraz inne konstrukcje aluminiowo – szklane stosowane w budownictwie.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji prac dla różnego typu obiektów, a efektem naszej dotychczasowej pracy jest wiele obiektów zrealizowanych głównie w całej Polsce, i w Europie, a obecnie z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność również w Afryce (Algieria).

Z zadowoleniem wykonujemy prace dla uznanych Generalnych Wykonawców obiektów (m.in. EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO, EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o., BREMER Sp. Z o.o., METROLOG Sp. z o.o., ZUBH NOWBUD Sp. Jawna) i Inwestorów (m.in. GOODMAN/AMAZON, PANATTONI EUROPE, AIG/LINCOLN POLSKA).

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma zrealizowała m.in. zakres stolarki aluminiowo-szklanej dla obiektu GOODMAN WROCLAW SOUTH LOGISTICS CENTRE dla AMAZON – obiekt ten został wyróżniony przez Forum Ekspertów na Liście TOP 5 w konkursie PRIME PROPERTY PRIZE 2015 w kategorii Inwestycja Roku - Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej w Polsce, a wcześniej obiekt ten zwyciężył również w konkursie EUROBUILD AWARDS 2014. http://pluta.pl/?ppg=w:show&j=257

W ostatnim czasie wykonaliśmy też m. in. zakres prac dla II etapu realizacji obiektu w kategorii BREEAM Very Good - DIAMOND BUSINESS PARK WARSZAWA URSUS – C,D,E - konstrukcje aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne. http://pluta.pl/?ppg=w:show&j=278

W naszym portfolio znajduje się wiele obiektów o charakterze biurowym, mieszkalnym, komercyjnym i przemysłowym. Trzeba zaznaczyć, że w naszych realizacjach z zasady nie konkurujemy najniższą ceną – stawiamy natomiast na balans najlepszej ceny do jakości i niezawodności wykonania, jakie z powodzeniem firmujemy naszym nazwiskiem od 24 lat.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy Państwa o kontakt z nami i o przesłanie materiałów do wyceny lub o przekazanie naszego kontaktu swoim Partnerom. Chętnie odpowiemy na Państwa zapytanie, przygotujemy rzetelną ofertę cenową i posłużymy fachową poradą w sprawach dotyczących stolarki aluminiowej. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, aby omówić możliwości współpracy, wymienić spostrzeżenia w temacie aluminium, przedstawimy stosowne rekomendacje, etc.

Więcej informacji o naszej firmie, produktach i realizacjach znajdą Państwo w Aktualnościach na stronie głównej oraz w galerii Realizacji.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu poprzez e-mail: office@pluta.pl

Pluta.pl


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © xD Codeplex.pl

Warning: mysqli_connect(): (HY000/1045): Access denied for user 'pluta'@'localhost' (using password: YES) in /index.php on line 276

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, bool given in /index.php on line 276