PSB Pluta prezentacja PDF - wersja polska
PSB Pluta PDF presentation - english version
PSB Pluta PDF-Präsentation - Deutsch
PSB Pluta présentation PDF - version française
Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA (Pluta.pl) powstało w styczniu 1992 roku w Kielcach. Obecnie jesteśmy uznanym producentem konstrukcji aluminiowo-szklanych dla budownictwa na wysokim europejskim poziomie.
Od ponad 30-tu lat dostarczamy naszym Klientom rozwiązania dla budownictwa - produkty naszej pracy to przede wszystkim wszelkie konstrukcje aluminiowo–szklane... dalej...


 ZALANDO AMERYKA k. Olsztynka | 2019-02-08 @ realizacjaObiekt: ZALANDO AMERYKA k. Olsztynka

Realizacja śłusarki aluminiowo-szklanej w okresie VI - XII.2018r.

zdjęcia / photos

PROLOGIS ŁÓDŹ | 2019-01-08 @ realizacja

Obiekt: PROLOGIS ŁÓDŹ.

Realizacja ślusarki aluminiowo-szklanej w systemie Yawal.

PaĹździernik - listopad 2018r.zdjęcia / photos

CENTRUM ADMINISTRACYJNO-KULTURALNE | 2018-07-11 @ realizacja

Realizacja:
CENTRUM ADMINISTRACYJNO-KULTURALNE dla Gminy Obrzycko

Konstrukcje aluminiowo-szklane:
PRZEDSIĘBIORSTWO ŚLUSARSKO-BUDOWLANE LESZEK PLUTA
Pluta.pl Architektura w Aluminium i Szkle

Generalny Wykonawca: METROLOG Sp. z o.o.
Projekt: PNIEWSKI ARCHITEKCI Sp. z o.o.Pracownia Pniewski Architekci w konkursie na projekt Centrum Administracyjno-Kulturalnego dla Gminy Obrzycko, zaproponowała obiekt z jednej strony reprezentacyjny, z drugiej przyjazny mieszkańcom. Budynek podzielono na 2 bryły mieszczące urząd i bibliotekę. W części znajdującej się bliżej wjazdu na działkę przewidziano funkcję administracyjną, a w części zlokalizowanej przy terenach parkowych i rzece zaprojektowano bibliotekę, otwierającą się poprzez duże przeszklenia na tereny zielone.

fot. PP Studio Patryk Pniewski

propertydesign.pl/wiadomosc/,9090.html

projektinwestor.pl/aktualnosc/centrum-administracyjno-kulturalne-dla-gminy-obrzycko


zdjęcia / photos

PANATTONI EUROPE LODZ BSH | 2018-07-08 @ realizacja

Przedsiębiorstwo Ślusarsko-Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl Architektura w Aluminium i Szkle zrealizowało kompleksową usługę produkcji, dostawy oraz montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych dla 2 inwestycji:

PANATTONI EUROPE LODZ BSH
PANATTONI EUROPE LODZ WHB COMPINW parku logistcznym PANATTONI EUROPE LODZ BSH w Łodzi przy ul. Jędrzejowskiej powstała gigantyczna hala o powierzchni 79 tys. m2, z czego 77 tys. m2 zajmuje część magazynowa, a blisko 2 tys. m2 część biurowa. Najemcą jest firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Do Łódzkiego Centrum Logistycznego BSH przeniesie oddziały działające w 5 lokalizacjach. Centrum ma korzystać z własnej bocznicy i stacji kolejowej, co umożliwi drogą kolejową eksport znacznej części produkcji.Centrum PANATTONI EUROPE LODZ WHB COMPIN to obiekt o powierzchni 36 tys. m2 kwadratowych, z czego 11 tys. m2 zajmie francuska firma Compin, specjalizująca się w produkcji części do wnętrz środków transportu (fotele, barierki, podłogi), mająca 9 oddziałów na świecie, m.in. we Francji, w Meksyku i w Hiszpanii oraz w Łodzi.Inwestycje, zlokalizowane blisko autostrady A1 i ok. 30 km od skrzyżowania dróg A1 i A2 w Strykowie, wchodzą w skład parku logistycznego Panattoni Central European Logistics Hub.

zdjęcia / photos

ZALANDO AMERYKA K. OLSZTYNKA | 2018-07-08 @ realizacja

Realizacja Przedsiębiorstwa Ślusarsko - Budowlanego LESZEK PLUTA Pluta.pl Architektura w Aluminium i Szkle dla inwestycji:

ZALANDO AMERYKA K. OLSZTYNKA.

Zalando Lounge we współpracy ze spółką Hillwood tworzy pod Olsztynkiem centrum logistyczne o powierzchni 130 tys. m2. Centrum dystrybucyjne Zalando będzie jednym z największych tego typu obiektów w Polsce, a zarazem największą inwestycją w regionie.

zdjęcia / photos

PANATTONI GLIWICE - kolejny etap | 2018-07-08 @ realizacja

Rusza kolejny etap realizacji obiektĂłw w ramach inwestycji:

PANATTONI EUROPE GLIWICE.Zdjęcia z poprzedniego etapu realizacji inwestycji PANATTONI EUROPE, realizowanego w Gliwicach przez Przedsiębiorstwo Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA Pluta.pl w zakresie konstrukcji aluminiowo - szklanych:

zdjęcia / photos

GOODMAN MAGNICE K. WROCŁAWIA | 2018-07-05 @ realizacja

Kompleksowa usługa produkcji, dostawy i montażu konstrukcji aluminiowo-szklanych wykonana przez Przedsiębiorstw Ślusarsko - Budowlane LESZEK PLUTA dla obiektu magazynowo - biurowego:

GOODMAN Magnice k. Wrocławia.

Generalny Wykonawca: BREMER Sp. z o.o.Inwestycja zlokalizowana jest bezpośrednio przy trasie S8 w przemysłowej części gminy Kobierzyce w miejscowości Magnice, oddalonej od centrum Wrocławia o 18 km. Budynek stanowi pierwszy obiekt nowo powstającego Goodman Wrocław V Logistics Centre.

zdjęcia / photos

poprzednie 1 2 34 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 następne


Kontakt:

ul. Domaniówka 1c,
25-413 Kielce


ul. Warszawska 49 lok. 44
25-531 Kielce

kom.+48 501 33 54 88
kom.+48 502 33 54 88

tel./fax+48 41 330 37 82

email:

pluta@pluta.pl

     O Firmie | Wykaz Realizacji | Rekomendowane systemy | Kontakt | © xD Codeplex.pl

Warning: mysqli_connect(): (HY000/1045): Access denied for user 'pluta'@'localhost' (using password: YES) in /index.php on line 276

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, bool given in /index.php on line 276